Vacancy

Pracownik produkcji

Chcesz pracować dla europejskiego lidera na rynku placów zabaw i parków trampolin?

Projektujemy, produkujemy i instalujemy wewnętrzne place zabaw, parki trampolin i tory sportowe. Nieustannie analizujemy rynek, opracowujemy nowe produkty i optymalizujemy obecne. Nie boimy się żadnych wyzwań, co charakteryzuje ELI Play.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy pełnoetatowego:

Pracownik produkcji

Czym będziesz się zajmować?

Każdego dnia będziesz produkować różne komponenty do naszych urządzeń do zabawy, z których korzystają miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Od piankowych ścianek, miękkich elementów zabawowych i czesci dla naszych kącików zabaw dla dzieci i placów zabaw, po skocznie i wieze do parków trampolin. Bezpieczeństwo naszych urządzeń do zabawy jest naszym najwyższym priorytetem. Aby zagwarantować wysoką jakość i niezawodność, produkujemy wszystkie nasze komponenty we własnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 10 000 m² w Boxtel.

Cechą charakterystyczną naszych kolegow z produkcji jest to, że nigdy nie unikają wyzwań i są zaangażowani we wszystkie procesy w firmie. Szukamy kogoś kto umie i lubi pracowac, kto chciałby się rozwijać. Oferujemy zróżnicowaną pracę i wymagamy elastyczności od naszych pracowników.

Stałe godziny pracy naszego działu produkcji to od 07:00 do 16:00. Oferujemy możliwość pracy w większym wymiarze godzin, gdy rozwijamy duże projekty.

Twój profil

  • Kilka lat praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Elastyczność i chęć do działania
  • Dbałość o jakość
  • Możliwość pracy w dowolnym oddziale produkcji - znajdziesz swoją niszę w dowolnym oddziale
  • Gracz zespołowy, który potrafi również pracować samodzielnie
  • Podstawowa znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Chcesz pracować w młodej i dynamicznej organizacji?

W takim razie oferujemy Ci możliwość stałej pracy w wiodącej i międzynarodowej firmie z branży rekreacyjnej, w której możesz się rozwijać. Szukamy entuzjastycznych i zmotywowanych współpracowników, którzy pasują do naszej nieformalnej kultury korporacyjnej. W każdy piątek jemy brabancki przysmak: WORSTENBROODJES, typowe bułeczki nadziane kiełbaską.

Wynagrodzenie na tym stanowisku zależy od Twojej wiedzy i doświadczenia. Otrzymasz 25 dni urlopu, 13 dni ATV (dodatkowe dni wolne od pracy, takie jak Dzień Króla, Wielki Piątek, itp.), zwrot kosztów podróży i program emerytalny. ELI Play znajduje się na terenie przemysłowym Ladonk w Boxtel i jest łatwo dostępny z autostrady A2 i pobliskiej stacji kolejowej.

€2200 - €2700 (w oparciu o doświadczenie)

Czy ta praca jest dla Ciebie? Aplikuj już teraz!

Wyślij swoją aplikację na adres HR@eliplay.com. Kto wie, może zaprosimy Cię na spotkanie zapoznawcze! Masz jakieś pytania? W takim razie zadzwoń do Marianne pod numer +31 (0)411 745 324.

Prosimy o reakcje wyłącznie od bezpośrednio zainteresowanych, agencjom dziękujemy.

Loading page...